zawody-krynica-radcy-prawni2Komisja Integracji Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie pod przewodnictwem Wiceprezesa Krajowej Rady Radców Prawnych Mec. Michała Korwek mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów  radców prawnych i aplikantów radcowskich, członków ich rodzin, narciarzy, snowboardzistów i sympatyków sportów zimowych do udziału w  XIV Ogólnopolskich Mistrzostwach Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, które odbędą się w dniach 2 - 5.03.2017 r. w Krynicy Zdroju.     
Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes KRRP  Mec. Maciej Bobrowicz.

Uczestnicy w pierwszej kolejności zostaną zakwaterowani w, w  Hotelu „Pegaz”  (ul. Czarny Potok 28), w Karczmie Regionalnej „Gościniec” (ul. Czarny Potok 26A) oraz w hotelu Jaowrzyna (ul. Czarny Potok 75). Dla dzieci i rodzin pragnących odpoczynku sugerujemy zakwaterowanie w Hotelu „Jaworzyna” (ul. Czarny Potok 75) położonego tuz przy Kolejce gondolowej na Jaworzynę Krynicką.

W trakcie pobytu uczestników w Krynicy-Zdroju przeprowadzona zostanie kwesta na rzecz Fundacji Diakonia Miłosierdzia  działającej przy Parafii pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy na Czarnym Potoku w Krynicy-Zdroju. Pod opieką parafii jest 12 osób niepełnosprawnych wymagających stałej opieki.

Poniżej zapraszam na relację z poprzedniej edycji mistrzostw:

zawody-krynica-radcy-prawni3"XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich

Trzynasty już raz obyły się, mimo ciężkiej jak na śniegowe szaleństwo pogody, Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów organizowane przez Komisję Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP. 

Ze względu na warunki pogodowe organizatorzy zmuszeni byli zmienić trasę na Jaworzynie Krynickiej na której miał odbyć się trening i mistrzostwa. Wybór padł na trasę nr 6 na dolnym odcinku trasy przy samej kolejce gondolowej. Ku zaskoczeniu organizatorów, nikt z ponad 200 osobowej grupy, nie zrezygnował z przyjazdu zasłaniając się kiepskimi warunkami śniegowymi. 

Mistrzostwa rozpoczęto spotkaniem organizacyjnym w Hotelu Pegaz w przeddzień zawodów, które poprowadził Michał Korwek Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP. Treningi zostały przeprowadzone w dniu 4 marca 2016r, zaś Mistrzostwa zostały rozegrane 5 marca br. Dzięki zorganizowaniu codziennie cateringu na stoku oraz wspaniałym uczestnikom, a także dobrej oprawie muzycznej przy okazji zjazdów tuż u podnóża Jaworzyny Krynickiej, spotkanie to miało niezaprzeczalnie integracyjny charakter. Po treningu wieczorem uczestnicy tradycyjnie zostali dowiezieni dorożkami na kolację regionalną do Karczmy Regionalnej, gdzie bawiono się do późnych godzin nocnych. 

Po rozegraniu zawodów, na stoku Jaworzyny Krynickiej, Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Dariusz Sałajewski wręczył puchary zwycięzcom w najmłodszych kategoriach wiekowych mistrzostw. Wieczorem tego samego dnia, w hotelu Pegaz odbyła się uroczystość nagrodzenia pozostałych zwycięzców mistrzostw i zakończenie tego wydarzenia sportowego. 

Wieczór poprowadzili p. Michał Korwek Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP , Dziekan OIRP w Olsztynie i p. Tomasz Nawrot – Dyrektor Turnieju i członek Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP. Puchary zwycięzcom wręczali obecni na mistrzostwach Dziekani Rad Okręgowych Izb Radców Prawnych. 

Nagrody ufundowane zostały przez Wydawnictwa C.H. Beck Sp. z o.o., Wolters Kluwer S.A. Wsparcie finansowe przekazała jak co roku Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie. 

Na podium XIII Ogólnopolskich Mistrzostw Narciarskich i Snowboardowych Radców Prawnych i Aplikantów, stanęli:

 

Kategoria rodzinna:zawody-krynica-radcy-prawni4

I miejsce – Marcin i Mikołaj Oszczak z czasem 00:59,02
II miejsce – Jędrzej i Małgorzata Jerzmanowscy z czasem 01:08,47
III miejsce – Michał i Dominik Korwek z czasem 01:36,84

Kobiety grupa I

I miejsce – Elżbieta Reichert-Kądziołka (OIRP Kraków) z czasem 00:41,10

II miejsce – Iwona Mirosz (OIRP Warszawa) z czasem 00:46,77

III miejsce – Maria Cichoń-Szepczyńska, (OIRP Kraków) z czasem 00:50,57

Kobiety grupa II

I miejsce – Joanna Olszówka-Zarzecka (OIRP Katowice) z czasem 00:31,67

II miejsce – Irena Gwiazda-Nowak (OIRP Łódź) z czasem 00:32,85

III miejsce – Magdalena Rzedzicka (OIRP Lublin) z czasem 00:39,52

Kobiety grupa III

I miejsce – Magdalena Szepczyńska (OIRP Kraków) z czasem 00:28,98

II miejsce – Katarzyna Januszewska-Hawranek (OIRP Katowice) z czasem 00:29,91

III miejsce – Marzena Okła-Anuszewska (OIRP Warszawa) z czasem 00:30,23

Kobiety grupa IV

I miejsce – Katarzyna Jaworska(ORP Rzeszów) najszybsza narciarka z czasem 00:25,74

II miejsce - Ewa Siwińska-Beck (ORP Łódź) z czasem 00:29,14

III miejsce – Justyna Pyrich (ORP Kraków) z czasem 00:36,18

Mężczyźni grupa V

I miejsce – Andrzej Janiak (OIRP Poznań) z czasem 00:31,46

II miejsce – Grzegorz Stelmach (OIRP Warszawa) z czasem 00:37,60

III miejsce – Stanisław Domalewski (OIRP Olsztyn) z czasem 00:38,05

Mężczyźni grupa VI

I miejsce – Mariusz Grzesiuk (OIRP Kraków) z czasem 00:25,53

II miejsce – Leszek Pachulski (OIRP Gdańsk) z czasem 00:26,34

III miejsce – Marek Duszyński (OIRP Lublin) z czasem 00:27,84

Mężczyźni grupa VII

I miejsce – Jarosław Mydlarski (OIRP Gdańsk) najszybszy narciarz z czasem 00:23,11

II miejsce – Tomasz Czapla (OIRP Lublin) z czasem 00:26,74

III miejsce – Michał Pankiewicz (OIRP Warszawa) z czasem 00:27,43

Mężczyźni grupa VIII

I miejsce – Piotr Szymczyk (OIRP Wrocław) z czasem 00:23,82

II miejsce – Jędrzej Szymczyk (OIRP Wrocław) z czasem 00:24,25

III miejsce – Krzysztof Słupiński (OIRP Kraków) z czasem 00:24,53

Goście - Grupa IX

I miejsce - Antoni Kania-Sieniawski z czasem 00:27,28

II miejsce – Karol Pankiewicz z czasem 00:29,16

III miejsce – Piotr Gabler z czasem 00:29,31

Grupa II - Snowboard kobiety

I miejsce – Anna Derdak (OIRP Warszawa) najszybsza snowboardzistka z czasem 00:40,20

II miejsce – Ewa Jurczak (OIRP Katowice) z czasem 00:47,19

III miejsce – Monika Wołoszyk (OIRP Gdańsk) z czasem 00:52,35

Grupa III - Snowboard mężczyźni

I miejsce – Marcin Kuboń (OIRP Warszawa) z czasem 00:35,12

II miejsce – Maciej Sawicki (OIRP Warszawa ) z czasem 00:35,86

III miejsce – Michał Rajski (OIRP Warszawa) z czasem 00:37,59

Grupa IV – Snowboard mężczyźni

I miejsce – Jędrzej Jerzmanowski (OIRP Poznań) najszybszy snowboardzista z czasem 00:32,19

II miejsce – Łukasz Łyszczarek (OIRP Wrocław) z czasem 00:35,81

III miejsce – Piotr Mróz (OIRP Kraków) z czasem 00:36,51

Słowa uznania należą się Pani Ewelinie Wołoch – hotel Pegaz, Pani Katarzynie Syrkiewicz, Janinie Michalik – Karczma Regionalna, za ich profesjonalizm w organizacji pobytu.

Organizatorzy słowa podziękowania pragnął skierować do wszystkich uczestników, za wyrozumiałość, ciepło i tworzenie niezapomnianej atmosfery podczas wszystkich spotkań.

Joanna Sito/Michał Korwek - Przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Rekreacji KRRP"

zawody-krynica-radcy-prawni1